Veseli uron besimtarët ortodoksë për festën e Krishtlindjes

07 janar 14:43

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka uruar besimtarët ortodoksë me rastin e festës së Krishtlindjes.

“Të gjithë besimtarëve ortodoksë në Republikën e Kosovës ua uroj ditën e shenjtë të Krishtlindjes. Mesazhet e kësaj feste madhështore gjithmonë na bashkojnë rreth vlerave më sublime të jetës njerëzore, paqes dhe respektit, besimit dhe shpresës. Gëzuar!”, ka shkruar Veseli në llogarinë e vet në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Stephen Curry është njeriu i ndeshjes në sfidën mes Golden…