Visar Kastrati ndan drejtësinë në Ligën e Kampionëve U19

31 tetor 12:59

Në mesjavë zhvillohet takimi ndërmjet skuadrës çeke FC Viktoria Plzen dhe asaj spanjolle FC Barcelona, në kuadër të Grupit C të Ligës së Kampionëve për të rinj U19.

Kjo ndeshje i është besuar gjyqtarit nga Kosova, Visar Kastrati. Kastrati do të ndihmohet nga Granit Hyseni dhe Lumturije Muhadri. Kjo ndeshje zhvillohet ditën e martë në orën 12:00 në “Stadion TJ Přeštice”, në Çeki.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zyra Kombëtare e Auditimit (ZKA) ka filluar auditimin e performancës…