Vjedh televizorin në dyqan, më pas policia e konfiskon

16 janar 11:01

Në Komunën e Pejës një person së bashku me dy vajzat e tij të mitura kishte vjedhur një televizor në dyqan dhe e kishte quar në shtëpi.

Kështu policia ka identifikuar dhe lokalizuar këtë person të dyshuar ku nga ai është konfiskuar televizori dhe i është kthyer pronarit.

“Ndërsa pas intervistimit i dyshuari me vendim të prokurorit, është dërguar në qendrën e mbajtje”, është thënë në njoftimin e Policisë së Kosovës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sulmuesi i Chelseat, Olivier Giroud është në planet e Barcelonës.…