Vlorë, digjen dy vetura

07 nëntor 2018 | 08:26

Rreth orës 03:00 të mëngjesit, në afërsi të rrugës transballkanike në Vlorë, janë djegur dy vetura që kanë qenë të parkuara.

Sipas policisë, zjarri i është vendosur vetura BMW dhe nga flakët e përhapura ka marrë zjarrë dhe një tjetër veturë që ka qenë i parkuar pranë BMW-së.

Policia është duke punuar për zbardhjen e ngjarjes.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rezultatet preliminare jozyrtare të zgjedhjeve për Kongres tregojnë se demokratët…