Vritet një person në lagjen Dardania të Prishtinës

06 dhjetor 12:39

Një person është vrarë në lagjen Dardania të Prishtinës.

Viktima është i gjinisë mashkullore, kurse motivet dhe detajet e tjera rreth kësaj vrasje mbeten akoma të paqarta. Lidhur me rastin në fjalë ende nuk janë deklaruar nga Policia e Kosovës.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa, ka…