Wengeri e kërkon Mahrezin në vend të Sanchezit

04 janar 11:16

Arsenali po përgatitet edhe një herë për të marrë Riyad Mahrezin nga Leicester City.

“Topçinjtë” dështuan në blerjen e sulmuesit algjerian gjatë verës së kaluar sepse Leicesteri kërkoi 50 milionë euro dhe londinezët e konsideruan shumë të lartë këtë çmim.

“Le Buteur” raporton se trajneri Arsene Wenger kërkon ta marrë futbollistin për ta zëvendësuar Alexis Sanchezin.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sulmuesi i Manchester Unitedit, Zlatan Ibrahimoviq, ka folur për raportin…