Wengeri, kandidat kryesor për trajner të Bayernit  

06 nëntor 12:16

Bayern Munchen është në kërkim të trajnerit dhe sipas Arsene Wenger është kandidati kryesor për të qenë pasardhës i Niko Kovaqit, i cili është shkarkuar pas rezultateve jo të mira.

Mediet gjermane raportojnë se franceze do të drejtojë skuadrën deri në fund të këtij edicioni, kurse me pas drejtuesit  klubit do të mendojnë për një zgjedhje me afatgjatë.

Bayerni sot përballet në kuadër të Ligës së Kampionëve me Olympiacosin.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Agjencia Kosovare e Privatizimit (AKP) në fondet e mirëbesimit ka…