Wengeri, pasardhës i Gattuos te Milani

06 nëntor 2018 | 16:53

Pasardhës i trajnerit aktual të Milanit, Gennaro Gattuso pritet të jetë Arsene Wenger.

Lajmi është bërë i ditur nga revista prestigjioze “France Football”, e cila bënë me dije se në javët e fundit ka pasur shumë kontakte mes drejtuesve të Milanit dhe ish-trajnerit të Arsenalit.

“Do të jem diku në ndonjë skuadër në fillim të vitit tjetër, por nuk e di se ku. Kam pushuar dhe e kam ndjekur futbollin. E ndiej mungesën e tij”, ka thënë Wenger, i cili pëlqehet edhe nga Bayern Munchen dhe Real Madrid.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-ministrja për Dialog, Edita Tahiri, e cila për disa vite…