West Hami e dëshiron Mitrogloun

23 nëntor 12:31

Skuadra angleze West Ham United po planifikon transferimin e sulmuesit grek  Kostas Mitroglou, i cili është pjesë e skuadrës së Marseillet.

30-vjeçari shihet si zëvendësues per sulmuesin Javier Hernandez. Mitroglou  ka luajtur edhe për Olympiacosin, Benfican dhe Fulhamin.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në raportin e fundit të publikuar nga Qendra Kosovare për…