Mushkolaj – Kurtit: Është Lajçak i njëjtë që dikur e mbroje e lavdëroje

18 shtator 2023 | 13:27

Analisti Imer Mushkolaj I ka reaguar kryeministrit të Kosovës Albin Kurti i cili gjatë ditës së sotme në një konferencë për media kritikoi ashpër qasjen e Miroslav Lajcak në raport më dialogun Kosovë serbi, raporton Gazeta Blic.

Mushkolaj ka shkruar se po është i njëjti përfaqësues i BE-së për të cilin kryeministri i Kosovës dikur e mbronte dhe e lavdëronte.

“Është i njëjti Lajçak, të cilin dikur Kurti e mbronte dhe e lëvdonte”, ka shkruar ai.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Regjisori i famshëm, Ben Affleck dhe ish-bashkëshortja e tij, Jennifer…