Yjet e Unitedit në “radarin” e Realit

06 prill 15:12

Tre yjet e skuadrës së Manchester United, David De Gea, Paul Pogba dhe Anthony Martial janë në “radar” të Real Madridit.

Lajmin ka bërë të ditur të premten “Manchester Evening News”. Drejtuesit e skuadrës panjolle janë gati të fusin në marrëveshje yllin Gareth Bale në mënyrë që të bind yjet e Unitedit për transferim gjatë verës. Bale ka shprehur gatishmërinë e transferimit në “Old Trafford”, prandaj njëri prej këtyre tre futbollistëve më gjasë sezonin tjetër do të luajë në Spanjë.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në Runik të Skenderajt kanë filluar të premten punimet në…