Ymeri: Nga sot nis një etapë e re në skenën politike

09 maj 2018 | 17:30

Nënkryetari i Partisë Socialdemokrate (PSD), Visar Ymeri, në hapje të Konventës së kësaj partie, ka thënë se nga sot ka nisur një etapë e re për skenën politike në Kosovë.

Po ashtu, ai ka thënë se në Kosovë ka nisur një etapë e socialdemokracisë.

“Nga sot nis një etapë e re në skenën politike në Kosovë dhe për socialdemokracinë”, është shprehur Ymeri.

Ymeri ka thënë se Republikës së Kosovës i duhet socialdemokracia.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mbrojtësi i majtë i Bayern Munchen, David Alaba ka konfirmuar…