Zbritje e madhe në Shell Kosova

23 maj 10:43

Për nderë të festes së Fitër Bajramit ejani dhe përfitoni zbritje 6 cent në të gjitha pikat e Shell, si dhe përfito ekstra zbritje me kartelat e antarësisë Shell, zbritja vlen këtë vikend nga data 23 deri 25 maj.

Shell njihet për derivate e produktet kualitative dhe origjinale që ofron në çdo pikëzyrtare të saj, duke e parë situatën e krijuar kjo mundësi është ideale qe ju të kurseni edhe me shumë për veturën tuaj.

Shell Kosova ju rikujton që gjatë vizitave në pikat tona të ruani distancën e të kujdeseni për veten tuaj dhe ata që ju rrethojnë.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Për nder të festes së fitër bajramit ejani dhe përfitoni…