Zbulohet orari i javës së parë në Superligë

13 gusht 14:11

Në këtë fundjavë do të nisë edicioni i ri i garave në IPKO Superligën e Kosovës në futboll dhe tashmë është caktuar termini i ndeshjeve të javës së parë. Tri ndeshje do të zhvillohen të shtunën, derisa tri të tjera të dielën.

Orari i ndeshjeve

Të shtunën takohen:
17:00 Feronikeli – Drenica
17:00 Flamurtari – Prishtina
17:00 Llapi – Vushtrria
Të dielën takohen:
17:00 Drita – Ferizaj
17:00 Trepça’89 – Gjilani
17:00 Dukagjini – Ballkani

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me rastin e 18-vjetorit të nënshkrimit të marrëveshjes së Ohrit,…