Zbulohet skuadra e re e Mourinhos

28 shkurt 2019 | 16:42

Ish-presidenti i Realit, Ramon Calderon, ka trazuar ujërat nëpërmjet një postimi në “Twitter” për sa i takon trajnerit të ri të madrilenëve.

“Kam një ndjenjë, dhe diçka më shumë, se sezonin e ardhshëm Mourinho do të ulet në stolin e Real Madridit”, ka shkruar Calderon.

Edhe pse portugezi në deklaratat e fundit ka lënë të hapur një rikthim të mundshëm te Interi, nuk është çudi që Florentino Perez të joshë Mourinhon për të ndryshuar destinacion dhe për t’u rikthyer në Madrid.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka vazhduar të këmbëngulë në…