Zekiqi përforcon KB Ylli

19 gusht 2019 | 15:47

KB Golden Eagle Ylli e ka bërë zyrtar transferimin e basketbollistit të njohur, Samir Zekiqi.

Skuadra nga Suhareka beson se basketbollisti Zekiqi do të jetë një armë e fortë për klbin në edicionin e ri 2019/2020/

“Basketbollisti mitrovicas Samir Zekiqi prej sot është pjesë e klubit tonë. Përfaqësuesi i Kosovës, që njihet si lojtar i qëndrueshëm dhe jo me formë labile, do të jetë një nga ata që do të dominojnë në trapez. Ne jemi të gëzuar që në formacionin tonë do të kemi Samirin”, thuhet në njoftimin e KB Ylli.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nën kryesimin e kryesuesit të Komitetit për Politikë dhe Financa…