Zemaj: Nënshkrimet nuk janë falsifikuar, mund të verifikohen

04 dhjetor 18:25

Është thënë se LDK-ja ka manipuluar me nënshkrimet për seancën e jashtëzakonshme të thirrur sot nga opozita lidhur me liberalizimin e vizave.

Mirëpo, deputeti i LDK-së Armend Zemaj, ka thënë se nuk janë falsifikuar nënshkrimet për këtë seancë, dhe se ato mund të verifikohen .

“Ne kemi deponuar 22 nënshkrime. Dy deputetë janë tërhequr nga nënshkrimi i kësaj liste, me ç’rast kryetari i Kuvendit ka thirrur mbledhjen e Kryesisë”, ka thënë Zemaj për “RTK”-në.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, pas mbledhjes së…