Zhaklina ironizon me koncertin e Elvanës

25 qershor 2023 | 10:42

Zhaklin Lekatari ka qenë e pakënaqur nga koncerti “Dekada”, pasi Elvana nuk ka performuar Live.

“Playback në stadium. Wow çfarë arti”, shkruan Zhaklina në një InstaStory pak orë pas përfundimit të koncertit, postimin për të cilin u pendua shpejt dhe e hoqi.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, u ka shprehur ngushëllime familjes…