Zyrtare: Arturo Vidal bashkohet me Barcelonën

03 gusht 2018 | 23:15

Barcelona dhe Bayern Munichu kanë arritur marrëveshje për transferimin e Arturo Vidalit.

Mesfushori kilian ka nënshkruar kontratë trevjeçare dhe gjatë ditëve të ardhshme pritet të kryejë testet mjekësore me klubin e ri.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Vera, nëna e këngëtares së famshme, Rita Ora, është duke…