Zyrtare: Mane është lojtar i Bayernit

22 qershor 14:17

Tashmë është gjithçka zyrtare. Sadio Mane është futbollisti më i ri i Bayern Munichut.

Sulmuesi 30-vjeçar ka nënshkruar kontratë me kampionët gjermanë deri më 30 qershor të vitit 2025.

Kjo është njoftuar nga të dy ekipet, Liverpooli dhe Bayerni.

Mane ka zhvilluar i 269 ndeshje për Liverpoolin, duke shënuar 120 gola dhe 38 asiste.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Milani mund të tentojë transferimin e Paulo Dybalas. Ylli argjentinas,…