Ronaldo beson se Juve mund ta fitojë Ligën e Kampionëve

31 gusht 10:49

Cristiano Ronaldo ka besim të madh në aftësinë e Juventusit për t’i dhënë fund pritjes së gjatë për lavdinë në Ligën e Kampionëve.

“Zonja e Vjetër” nuk ka arritur të fitojë në Ligën e Kampionëve që nga viti 1996, duke humbur pesë finale.

“Shorti është i vështirë, por gjithmonë është. Kam besim të madh në ekipin tim dhe nuk mund të pres që të luaj në këtë edicion të mirë të Ligës së Kampionëve. Ka shumë ekipe që mund ta fitojnë trofeun dhe gjithmonë është e vështirë, por unë jam pozitiv dhe i sigurt”, ka thënë Ronaldo.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kampioni dhe nënkampionia në fuqi e ndajnë mejdanin sot (e…