Agushi dhe Ajeti thyejnë rekordin e Guinnessit

08 prill 15:00

Zhongluesi i njohur kosovar, Agim Agushi, ka thyer një tjetër rekord historik.

Së bashku me Bujar Ajetin, ata thyen rekordin e zhonglimit të topit në çift për 34 minuta dhe 2 sekonda. Këtë rekord të ri Guinness Agushi vendosi ta thyejë para zyrave të Federatës së Futbollit të Kosovës.

Postimi i Agim Agushit në rrjetin social “Facebook”:

Rekordi i ri GUINNESS!
34 min 02 sec
8.Prill.2021/Prishtinë
Agim Agushi&Bujar Ajeti

 

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gratë dhe aktivistët e të drejtave të Pakistanit kanë akuzuar…