Aktori i famshëm 70-vjeçar bëhet baba për herë të dytë

12 shkurt 11:37

Richard Gere është bërë baba për herë të dytë ndonëse për pak muaj bëhet 70 vjeç.

Gruaja Alejandra Silva lindi një djalë në Nju Jork. Aktori i famshëm dhe Alejandra u martuan në prill të 2018-s dhe menjëherë pas kësaj dolën thashethemet se ata ishin duke pritur fëmijën e parë.

Më pas lajmi i lumtur u konfirmua në shtator të vitit që lamë pas. Emri i foshnjës,  gjendja shëndetësore apo pesha e tij, ende nuk janë zbuluar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktori i njohur, Rowan Atkinson, është fotografuar nga paparacët gjatë…