Alison: Salahi si Messi, por unë e di si ndalet

02 maj 15:51

Portieri i Romës, Alisson Becker e ka lavdëruar yllin e Liverpoolit, Mohdamet Salah, por ka thënë se e di se si ndalet.

“Messi është futbollisti më i fortë kundër të cilit kam luajtur, por tani Momo është i frikshëm po aq sa argjentinasi. Me sezonin që po bën mund të konkurrojë për ‘Topin e Artë’, ose të paktën të hyjë në treshen e parë, edhe pse llogaritë do bëhen pas finales së Ligës së Kampionëve, e mbi të gjitha pas Botërorit”, ka thënë Becker.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendësministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Burbuqe Bakija-Deva, ka pritur…