Arrestohen disa grabitës në Gjilan, pasi plaçkitin pompa derivatesh e bastore

11 janar 2018 | 21:00

Furnizimi për karburante nuk është qëllimi i tij.

Një person që shihet në pamjet e kamerave të sigurisë në pompën e benzinit “Beki Benz” në Gjilan ka për synim që të plaçkitë gjithë çka që mundet.

Por që më të hyrë brenda objektit ai has në rezistencë, njofton Klan Kosova.

Rasti që kishte ndodhur më 25 dhjetor, sipas Artan Hotit, menaxherit në këtë pikë të karburanteve, për pak sa nuk kishte përfunduar me fatalitet.

Ky incident, kishte ndodhur vetëm dy ditë pasi një grabitje e ngjashme u krye edhe në bastoren “Lumi Sport” në të njëjtin qytet.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri dhe familjarë të…