Arsenali vazhdon me fitore

13 gusht 18:58

Arsenali ka shënuar edhe fitoren e dytë në Premire Ligë.

Këtë herë e ka mposhtur Leicesterin me rezultat 4:2 ndërsa në qendër të vëmendjes ishte Granit Xhaka me një gol të shënuar dhe një assist, shkruan Demokracia.com

City sipas parashikimeve e ka mposhtur Bournemouth me rezultat 4:0. Nga ora 18:30 Manchester Unitedi ndeshet me  Brendfordin.

Më poshtë gjeni komplet rezultatet e sotme:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka shprehur…