ATK-ja mban diskutim me tatimpaguesit

12 korrik 10:19

Administrata Tatimore e Kosovës (ATK) sot do të mbajë takim të përbashkët me palët e interesit dhe donatorët, me të cilët do të diskutohen tema me interes për tatimpaguesit.

Po ashtu do të prezantohen të arriturat dhe aktivitete tjera për periudhën janar-qershor të këtij viti.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe homologu i tij serb,…