Babai Mërgim Vojvodës zbulon se çfarë i bënë rumunët një natë para ndeshjes, djalit të tij Mërgimit

17 shtator 2023 | 20:10

Këtë të diel, mysafirë në emisionin Kojshia Show ishin të ftuar ishte trajneri i FC Ferizajt, Ismet Munishi, babai i futbollistit të Kombëtares së Kosovës, Mergim Vojvoda, si dhe në lidhje direkte u paraqitën edhe Jasir Asani e Mirlind Daku, dy golashënuesit që shënuan kundër Polonisë.

Në këtë emision, babai i Mergim Vojvodës, ka zbuluar se çfarë i kishin bërë rumunët një natë para ndeshjes që Rumani – Kosovë, ndeshje kjo e cila u ndërpre pas paraqitjes së banerit skandaloz nga tifozët, e cila vlerësohet se ndikoi edhe në humbjen e Kosovës atë natë në Bukuresht.

Për më shumë, ndiqeni minutën e 25:00 të emisionit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dy shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë spanjolle. Njëri…