Bayerni turpëron Beshiktashin

20 shkurt 22:50

Bayern Munichu ka turpëruar Beshiktashin me rezultat 5 me 0 për t’u afruar edhe më shumë me çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Kampioni gjerman mposhti turqit me golat e Thomas Mullerit, Kingsley Komanit dhe Robert Lewandowskit për të siguruar një përparësi të madhe në ndeshjen e dytë që zhvillohet në Turqi.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Chelsea dhe Barcelona kanë luajtur baras (1-1) në ndeshjen e…