Behgjet Pacolli ngushëllon familjen Daci

26 janar 17:03

Djali i ish-kryeparlamentarit Nexhat Daci, Ariani, ka ndërruar jetë sot nga një ortek bore në Brezovicë.

Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli, i ka shprehur ngushëllime familjes Daci për humbjen e djalit.

“Ngushëllime të sinqerta familjes Daci për humbjen e djalit të tyre. Mikut dhe bashkëpunëtorit tim Nexhatit dhe gjithë familjes zoti ua shtoftë gajretin”, ka shkruar Pacolli në llogarinë e vet në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri Fatmir Limaj, ka thënë se vdekja tragjike e Arian…