Behgjet Pacolli tregon pse organizoi darkë për liderët e vendit

05 shkurt 2018 | 20:48

Zëvendëskryeministri dhe Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli mblodhi kabinetin qeveritar dhe liderët tjerë shtetëror në vilën e tij në Hajvali, në një darkë që u tha se ishte jozyrtare.

Njëri nga pjesëmarrësit kryesor në mbledhinë e pazakontë, tha se me këtë rast u fol për punë të mëdha të shtetit, por jo se pati vendime.Se nuk pati vendime, e tha edhe vetë nikoqiri.

Sipas Pacollit, pati edhe një arsye tjetër, të fortë pse u organizua kjo darkë.

Por shumëkush, e kritikoi këtë darkë, duke thënë se ky luks që e bëjnë pushtetarët bie ndesh me standardin e popullatës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komisionit Parlamentar për Mbikëqyrjen e Forcës së Sigurisë…