Belen tregon format perfekte

31 korrik 12:49

Dukej një flirt veror, por pas ndarjes së radhës me Stefano De Martinon, Belen Rodrigues ka vendosur t’i dedikohet dashurisë së vërtetë, djalit të saj Santiago.

Në një barkë me miq, bukuroshja argjentinase duket e lumtur dhe e rrethuar nga dashuria e të birit.

Nuk mund të kalojë pa rënë në sy bukuria e saj, e cila ka mbushur menjëherë faqet rozë të revistave italiane.

Gjithmonë në formë, 36 vjecarja u ka dhuruar fansave foto mjaft të nxehta.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drejtori i IKSHP-së, Naser Ramadani, edhe njëherë iu ka bërë…