Berisha arsyetohet për foton me liderin çeçen: Nuk jam politikan

05 gusht 15:42

Sulmuesi i Përfaqësues së Kosovës në futboll, Bernard Berisha ka reaguar pas publikimit të fotos me liderin çeçen Ramzan Kadyrov. Berisha është arsyetuar në lidhje me foton, duke komentuar se ai nuk i përket politikës, derisa foton e ka publikuar pasi ka vazhduar kontratën me Groznyn.

“Njerëz të mirë përshëndetje për të gjithë. Unë foton e kam bërë në ‘Facebook’ ngase e kam vazhduar kontratën me klubin dhe unë nuk i përkasë politikës, presidenti me respekton shumë dhe me vlerëson shumë ngase unë jam nga Kosova dhe jam kapiten i ekipit. Ju media të dashura faleminderit që gjithmonë e shiheni interesin tuaj. Zoti ju ruajt të gjithëve”, ka shkruar Berisha.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Skuadra e Chelseat ka njoftuar edhe zyrtarisht për transferimin e…