Berisha, besnik i KB Prishtina

03 shtator 16:04

KB Prishtina ka arritur marrëveshje për rinovimin e kontratës me basketbollistin më të mirë në Kosovë, Dardan Berisha.

“Dhe në fund qershia mbi tortë. Basketbollisti më i mirë në Kosovë i cili nuk ka nevojë për prezantim ka rinovuar kontratën me klubin tonë”, thuhet në njoftimin e KB Prishtina.

30-vjeçari ka luajtur edhe për Pejën, Cibonën, Nymburkun dhe disa skuadra të tjera.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shefja në largim e diplomacisë së Bashkimit Europian, Federica Mogherini…