Boatengun mungon ndaj Francës

14 tetor 2018 | 16:57

Mbrojtësi i Bayern Munchen, Jerome Boateng, po kalon një moment aspak të mirë, dhe kjo situatë negative u shtua edhe të shtunën në mbrëmje. Ndaj Holandës, ai u kritikua për paraqitjen e tij në fushë, por për fat të keq, pësoi edhe një dëmtim.

Federata gjermane njoftoi se Boatengu ka lënë grumbullimin, e në këtë mënyrë nuk do të jetë i gatshëm për sfidën e radhës në Ligën e Komeve ndaj Francës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Reforma zgjedhore në Kosovë do të mbetet peng i vullnetit…