Bora shfaq linjat tërheqëse të trupit e veshur në bikini

24 maj 13:55

Aktorja dhe moderatorja shqiptare, Bora Zemani, ka zgjedhur që sonte të lërë pa fjete fansat e saj

Bukuroshja shqiptare ka postuar një set fotografik në bikine, teksa shihet duke u relaksuar në plazhet e jugut të Shqipërisë.

“Koha për bikine”, ka shkruar Bora poshtë fotografive.

Kujtojmë se Bora vazhdon të jetë njëra prej vajzave më të përfolura shqiptare, sidomos për lidhjen e saj me aktorin dhe yllin e Big Brother Albania VIP 1, Donald Veshaj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ka përfunduar faza e parë e punës së konferencës gjithëshqiptare…