Britney Spears në Disneyland me djemtë

06 gusht 2019 | 11:54

Djemtë e Britney Spearsit janë rritur tashmë. Këngëtarja 37-vjeçare kaloi të dielën me djemtë e saj Sean, 13-vjeçar dhe Jayden 12-vjeçar, në Disneyland. “Kohë e mrekullueshme sot në Disneyland”, ka shkruar Britney nën një fotografi të postuar në rrjetet sociale. Javën e kaluar djemtë e saj panë nga afër një lojë bejsbolli bashkë me tezen e tyre Jamie Lynn Spears.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
DJ me famë ndërkombëtare, Calvin Harris, të dielën në mbrëmje…