Calhanoglu, afër largimit nga Milani

27 dhjetor 2017 | 12:46

Mesfushori turk, Hakan Calhanoglu mund të largohet nga Milani dhe të rikthehet në vendlindje.

Janë dy skuadrat e mëdha turke, Galatasaray dhe Fenerbahçe në garë për transferimin e mesfushorit që nuk po ka hapësira as në formacionin e trajnerit Gattuso.

Calhanoglu u transferua te Milani në 3 korrik 2017 nga Bayer Leverkusen për shumën e 24 milionë eurove.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjykata Themelore e Prishtinës, ka vendosur që deputetëve të akuzuar,…