Cardiff-Arsenal, Xhaka dhe Mustafi titullar

02 shtator 12:13

Nga ora 14:30 zhvillohet ndeshja në mes Cardiff Cityt dhe Arsenalit në Premier Ligë.

Për skuadrën mysafire edhe në këtë ndeshje titullar pritet të jenë dy lojtarët shqiptar Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendësministrja e Punëve të Jashtme, Rejhan Vuniqi, ka takuar homologun…