Chelsea synon transferimin e yllit të Dortmundit

17 shkurt 12:41

Chelsea po synon transferimin e yllit të Borussia Dortmundit, Jadon Sancho.

Siç raporton “Sky Sport”, klubi anglez ka intensifikuar kontaktet për të bindur drejtuesit e Dortmundit, por edhe lojtarin.

19-vjeçari po bën një sezon të shkëlqyer, pasi në 30 ndeshje në të gjitha kompeticionet, ka shënuar 16 gola dhe ka dhuruar 17 asistime.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Kadri Veseli, ka…