Coutinho humb Kupën e Botës

07 nëntor 14:18

Ylli i Aston Villës, Philippe Coutinho nuk do të luajë në “Katar 2022”, i cili do të fillojë më 20 nëntor.

Futbollisti brazilian u lëndua së fundmi dhe do të mungojë deri gjashtë javë. “Coutinho ka pësuar tërheqje muskulore në këmbën e djathtë. Nuk e di se sa do të jetë jashtë fushës së blertë, do ta shohim pas pauzës”, ka deklaruar trajneri i ri i Aston Villës, Unai Emery.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kompania Kosovare për Distribuim me Energji Elektrike (KEDS) ka njoftuar…