Dafina Zeqiri ‘thumbon’ kolegët: Po shoh një pandemi tallavaje

07 gusht 11:58

Dafina Zeqiri është shumë e dashur për publikun dhe njëra nga artistet më të kërkuara në treg.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe tërheq vëmendje sa herë që bën ndonjë postim.

E së fundmi artistja ka bërë një postim ‘thumbues’ në drejtim të kolegëve, por nuk ka përmendur ndonjë emër.

33-vjeçarja ka shkruar se industria muzikore është kthyer tashmë në një pandemi tallavaje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Leroy Sane mund të rikthehet në Premier League, nëse Bayern…