De Gea kërkon pagë më të lartë në United

26 shkurt 11:51

Portieri spanjoll David De Gea kërkon ngritje të pagës te Manchester Unitedi.

Sipas “The Sun”, de Gea beson që e meriton një pagë më të mirë, prandaj ka kërkuar 350 mijë funte në javë për kontratën e re. Në të kundërtën, ai nuk do ta rinovojë kontratën me Unitedin dhe do të transferohet në Real Madrid.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Robin Thicke dhe April Love Geary janë bërë prindër. Këngëtari…