Robin Thicke bëhet sërish baba

26 shkurt 11:46

Robin Thicke dhe April Love Geary janë bërë prindër.

Këngëtari 40-vjeçar ka njoftuar përmes rrjetit social “Instagram” se ai dhe e dashura e tij 23-vjeçare tashmë kanë një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me ermin Mia Love Thicke. Gjithashtu, Robin është baba edhe i një djali shtatëvjeçar me ish-bashkëshorten Paula Patton.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj, nesër (e martë)…