‘Dëshmorët e Shqiponjave të Zeza’ nga Rifat Berisha dhe Bashkim Sylaj (Video)

07 dhjetor 21:17

Nga produksioni muzikor “Eurolindi” është publikuar kënga e re për “Dëshmorët e Shqiponjave të Zeza” e duetit Rifat Berisha-Bashkim Sylaj.

Ky është njëri nga projektet e shumta të legjendës së folklorit shqiptar Rifat Berisha me rastin e festës se ndërrimit të moteve, raporton “Epoka e re”.

 

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, pas…