Dhëndri dhe vjehrri theren me thika në Gjakovë

24 prill 09:20

Dhëndëri dhe vjehrri janë rrahur dhe therur me thikë mes vete. Lëndime trupore ka pësuar edhe një vajzë e mitur, e cila është sulmuar nga babai i saj.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

DHUNË NË FAMILJE /Gjakovë 22.04.2022–20:15. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar (dhëndër dhe vjehërr), pasi që janë rrahur dhe therur me thikë në mes vete. Si pasoj e rrahjes, lëndime ka pësuar edhe viktima femër kosovare (e mitur), ku sipas saj është sulmuar nga babai i saj. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Xhiroja e 30 në BKT Superligën e Kosovës në futboll…