Di Biagio, trajner i Italisë deri në qershor

05 shkurt 16:26

Luigi Di Biagio do të jetë trajneri i përfaqësueses italiane deri në muajin qershor.

Ky është vendimi i marrë nga Federata italiane e Futbollit (FIGC).

Di Biagio do të ketë mundësinë që të drejtojë Italinë në dy sfida luksi, që do të luhen më 23 dhe 27 mars, pikërisht ndaj Argjentinës dhe Anglisë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka pritur të…