Dua Lipa në ceremoninë e “Grammy Awards” u shpërblye me dy çmime: “Artistja më e mirë e re” dhe me çmimin tjetër “Best Dance Recording”

12 shkurt 11:25

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ka rënë nga kati i katërt i një pallati në…