Dua Lipa shoqërohet nga i dashuri në Pre-Grammy Gala

27 janar 11:21

Këngëtarja kosovare Dua Lipa dhe modeli Anwar Hadid janë bashkë që nga korriku i vitit të kaluar. Ata ishin nën shoqërimin e njëri-tjetrit në ngjarjen Pre-Grammy Gala të producentit të famshëm amerikan Clive Davis, si ky event mbahen edhe disa të tjerë të cilët i paraprijnë Grammy Awards 2020.

24-vjeçarja pati të veshur një xhaketë ngjyrë të zezë me material të lëkurës të shoqëruar me një palë çizme të gjata.

Ndërsa i dashuri i saj pati të veshur një këmishë të bardhë dhe pantallona ngjyrë hiri. Lipa vitin e kaluar ishte shqiptarja e parë që pati fituar ndonjëherë çmime Grammy, këtë vit ajo nuk është e dominuar në asnjë kategori.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja e njohur, Jessie J, e ka konfirmuar ribashkimin e…