Ekipi i Vitit në Premier Ligë

18 prill 15:09

Kampionia e re e Anglisë, Manchester Citye  dominon në Ekipin e vitit në Premier Ligë më pesë futbollistë.

Tre futbollistë ka Tottenhami, kurse nga një e kanë Chelsea, Liverpooli dhe Manchester United.

City dominon në Ekipin e Vitit në Premier Ligë

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sonte nga ora 20:45 zhvillohet ndeshja e Premier Ligws në…